تاریخچه

Metal Kalıp A.Ş در سال 1985 برای تولید قالب های پلاستیکی و فلزی تأسیس شد. این قالب های مختلف در سال 1985 برای بازارهای داخلی و خارجی با موفقیت تولید شدند. در سال 1987 به سرمایه گذاری برای تولید کلید و پریز الکتریکی برای خودش پرداخت. در سال 1989 Metal Kalıp A.Ş کلید و پریزهای الکتریکی که برای خودش تولید کرده بود، تحت نام تجاری آناتولیا به بازار عرضه کرد. علاوه بر این، مکانیسم تولید کلید و پریزهای الکتریکی برای شرکت های دیگر در کنار این سری محبوب نگه داشته شد. در سال 2000 همان هنگام که تولیدِ در حال رشدِ آن را در بازار حفظ می کرد، شروع به تولید سری های جدید کلید و پریز با عنوان (Mekasan) نمود. او همچنین روند رو به افزایش فروش داخلی و خارجی خود را حفظ کرد. در سال 2006 قدم به محل فروشگاه های زنجیره ای (DIT) در باهاوس (Bauhaus) گذاشت. در سال 2007 تحت نام تجاری نیلسون، سری های لوکس کلید و پریز را راه اندازی کرد. او این افتخار را داشت که یکی از تولیدکنندگان پیشگام کلید و پریزهای شیشه ای و گرانیتی بود. به علاوه در سال 2008 نیلسون به بازارهای داخلی و خارجی به عنوان سری های جدید کلید و پریز معرفی شد. در سال 2009 زیرنظر مدیریت جدید و حرفه ای، سرمایه گذاری در زمینه فن آوری، تولید، کیفیت، طراحی و بازاریابی سرعت پیدا کرد.

به جز صادرات مستقیم به روسیه، اوکراین، ایران، ارمنستان، آذربایجان، قزاقستان، گرجستان، ترکمنستان، مولدووا، اسپانیا، یونان، جمهوری چک، لهستان، اسلواکی، سوئد، تاجیکستان، ازبکستان، مغولستان و آنگولا، محصولات خود را همچنین در فروشگاه های ساخت و ساز بین المللی مانند باوهاوس فروخت. 
 
با توجه ویژه به حفظ کیفیت، شرکت ما از آخرین تکنولوژی ها و فن آوری های (CAD) و (CAM) استفاده می کند تا فرایند توسعه را در کارخانه تولید قالب خود، با استفاده از فرسایش الکترو، فرز، تراش و ماشین آلات (CNC) تسریع بخشد.

ارزش های اساسی برای برند نیلسون

نیلسون تلاش می کند با شایستگی و با درنظر گرفتن هدفی که برپایه قوی بودن، منظم بودن و استفاده از بهترین مکانیزم ها شکل گرفته در سال های آینده به شما خدمت رسانی نماید.

طراحی زیبا، مدرن و منحصر به فرد،
کیفیت,
خدمت به مشتریان.