درباره بازرگانی برق و صنعت مغان

درباره بازرگانی برق و صنعت مغان نماینده رسمی نیلسون ترکیه در ایران

برادران محمدی از سال 1372 به عنوان مدیران دفتر فروش سیم و کابل مغان در استان خراسان شروع به فعالیت نمودند. ارتباط گسترده این مجموعه با همکاران صنف الکتریک و همچنین تلاش های مستمر گروه مهندسی فروش در پروژه های سطح استان، سبب شد تا سهم عمده ای از بازار خراسان به این مجموعه اختصاص یابد. شرکت بازرگانی برق و صنعت مغان (سهامی خاص) در سال 1383 با هدف توزیع کالای برتر و ارائه خدمات متفاوت در صنعت برق (سیم و کابل، روشنایی ، الکتریک و ...) به شماره 21578 رسما" در اداره ثبت شرکت های مشهد به ثبت رسید. این شرکت با بهره گیری از چند دهه تجربه در بازار های داخلی به عنوان تامین کننده عمده کالای سیم و کابل، الکتریک و روشنایی در پروژه های سطح کشور شناخته شد. همگام با فعالیت های داخل کشور، این شرکت با برقراری ارتباطات بیشتر در عرصه بین المللی فعالیت های صادراتی خود را در بازار های افغانستان و آسیای میانه گسترش داد و همچنین در حوزه واردات نیز توانست ارتباطات گسترده ای با کشور های صاحب تکنولوژی پیشرفته در زمینه صنعت برق و روشنایی برقرار نماید. این ارتباطات سبب شد تا شرکت بازرگانی برق و صنعت مغان با آنالیز تقاضاهای مشتریان داخلی خود بتواند در جهت پاسخگویی به این نیاز ها، محصولات روشنایی با برند را وارد نماید. استقرار گروه مهندسی با هدف نظارت بر فرآیند های تهیه و تولید محصولات MEIT نمونه گویای اعتقاد به خط مشی شرکت در راستای تعهد به حفظ کیفیت محصولات و برآوردن نیاز های مشتریان می باشد. محصولات وارداتی MEIT نسبت به کالاهای مشابه موجود در بازار داخل دارای کیفیت بهتری بوده و مورد تایید بسیاری از سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی قرار گرفته است.

آنچه حائز اهمیت است رسیدن به مرحله خودکفایی درتولید کالای داخلی با کیفیت است. لذا در راستای شعار رونق تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی، این شرکت تصمیم به بازدید و آنالیز خطوط تولید روشنایی در داخل و خارج از کشورگرفت و پس از بررسی ها و بازدید های متعدد از خطوط تولید روشنایی در داخل کشور، سرانجام مجموعه صنایع روشنایی تولید نور را برگزید.

صنایع روشنایی تولید نور با بیش از سه دهه تجربه در صنعت روشنایی و مجهز به دستگاه های روز دنیا از جمله: - ماشین آلات آلومینیوم"دایکست" در تناژ مختلف - ماشین آلات متعدد پانچ، خم و برش پروفیل CNC با تکنولوژی روز و دقت و سرعت بالا - خط رنگ پودری تمام استیل و رباتیک منحصر بفرد که ضمن عدم وجود رسوبات حاصل از فرسودگی و خوردگی کلیه مراحل رنگ آمیزی شامل چربی زدایی، شست و شو و فسفاته، خشک کن و پخت با استفاده از تجهیزات الکترونیکی کنترل میگردد- ماشین آلات SMT و تجهیزات مربوطه و اتاق های پاک جهت مونتاژ چراغ های حساس LED ، توانایی تولید کالایی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات معتبر داخلی و خارجی را دارا می باشد. همچنین آزمایشگاه نور و روشنایی مجموعه تولید نور با استفاده از آخرین نسل از تکنولوژی LMT آلمان در کشور، ابزاری دقیق جهت بررسی عملکرد اپتیکی چراغ می باشد. آنچه اکنون حائز اهمیت است نتایج تغییرات روبه موفقیت در صنعت بازرگانی و تولید برای این دو شرکت می باشد، بطوریکه واحد بازرگانی صنایع روشنایی تولید نور به شرکت بازرگانی برق و صنعت مغان واگذار شده است. در راستای این مهم اعطای نمایندگی توزیع و فروش محصولات صنایع روشنایی تولید نور در داخل و خارج از کشور به عهده بازرگانی برق و صنعت مغان می باشد که سبکی نوین از همکاری بین دو مجموعه تولیدی و بازرگانی را شکل می دهد. این شرکت بصورت همزمان در دو دفتر تهران و مشهد آمادگی پاسخگویی به نیاز های مشتریان را دارد.

تیم مهندسی فروش این شرکت خدمات زیر را به مشتریان ارائه می نماید:

1- مشاوره و ارائه خدمات در زمینه طراحی روشنایی، بنا به نیاز پروژه ها با بهره گیری از نرم افزار DIALux evo

2-تولید قالب و چراغ های خاص به سفارش پروژه در صنایع روشنایی تولید نور

3-مشاوره تخصصی در حوزه صنعت سیم و کابل

4-ارتباط و ارتقای سطح رضایتمندی مشتری در جهت ارائه ی بهتر کالا و خدمات (CRM )